Tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de e-ticaretin önlenemez bir yükselişi olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Çoğu insan bilgisayarlarından, cep telefonlarından veya tabletlerinden e-ticaret siteleri yardımıyla ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünlerini müşterilerine geleneksel yöntemlerle ulaştırmak yerine, dijital dünyaya ayak uydurarak e-ticareti seçen firmalar için özel e-ticaret projeleri gerçekleştiriyoruz.

Standart paket e-ticaret sistemlerinden en önemli farklı, firmanıza ve markanıza uygun bir e-ticaret tasarımına sahip oluyorsunuz. Diğer paket sistemlerde olduğu gibi yüksek aidat ödemeleri de bulunmuyor. Sobe Medya ile yapılmış e-ticaret projenizin tüm hakları ömür boyu size aittir. Dilerseniz teknik destek paketinden faydalanabilir veya sadece barındırma ücreti ve SSL sertifikası maaliyetlerini ödeyerek sisteminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Diğer tüm web tasarım ve yazılım işlerimizde olduğu gibi E-ticaret projelerimizde de e-ticaret sitenizi mobil uyumlu olarak tasarlarız. Akıllı telefonlar, tabletler ve tüm mobil cihazlarda e-ticaret siteniz üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerinizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha bulunabilir olması için gerekli olan arama motoru optimizasyonu özel e-ticaret projelerimizde özen gösterdiğimiz bir işlemdir. Ürünlerinizi arama motoru robotlarınız iyi analiz ederek, doğru şekilde okumasını sağlarız. Bu şekilde ürünleriniz arama motoru sayfalarında doğru şekilde kaydedilir. Arama motoru optimizasyonu potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır.

Google ve Facebook ürün listelemele reklamlarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için XML mercant çıktısı alacabileceği ve sürekli güncel tutulan XML çıktı servisimiz mevcuttur. Ekstra olarak istediğiniz herhangi bir XML örneğine göre de sistemimiz üzerinden XML çıktılar alabilirsiniz.

Sistemi yayına aldıktan sonra Kargo yönetimi, Stok yönetimi, Sipariş ekranı, Havale hesapları yönetimi gibi sistemle birlikte gelen tüm modüller konusunda birebir eğitim vererek, e-ticaret sisteminizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayana kadar eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.