SM Studyo ile Neler Yapabilirsiniz;

SM Studyo, fotoğrafçılar için işlerini oldukça kolaylaştıracak bir yazılım hizmetidir. Sektörlere yönelik problemleri çözüme kavuşturmak için sürekli araştırıyor ve bulduğumuz problemlere yönelik çözümler üretiyoruz. SM Studyo, siz fotoğrafçılar için işlerinizi hızlandıracak bir hizmettir.

Fotoğrafçılık sektöründe saatler süren fotoğraf çekimleri, randevular, işlerin baskıya hazırlanması gibi oldukça yoğun bir tempo yaşanmakta. Bu temponun üzerine bir de fotoğraf seçim işini yüklediğiniz zaman hem müşterileriniz hem de sizler için bir zaman kaybı oluşmakta.

Sobe Medya ekibi olarak hem sizi hemde müşterilerinizi rahatlatacak SM Studyo ile buluşturuyoruz.

Fiyat ve detaylı bilgi almak için;

  Özellikler;

  image SM Studyo ile stüdyonuzu online bir platforma dönüştürürsünüz.
  image Albüm, salon, model, baskılı işler gibi alanlarda yapmış olduğunuz çekimleri müşterilerinize özel hesap ve galeriler ile bu platforma aktarabilirsiniz.
  image Müşterileriniz bu platforma sizin vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak içerisinden seçim yapacakları albümlerine ulaşabilirler.
  image Müşterileriniz ilk aşamada kaç adet fotoğraf seçmeleri gerekiyorsa o kadar fotoğraf seçecekler.
  image Daha sonra baskı yapılacaksa her bir fotoğraf için ayrı ayrı adet bilgisi belirtebilirler. Ya da sıralama belirtmek için de yine sıralama bilgisini buradan belirtebilirler.
  image Bir sonraki aşamada kaydet ve gönder diyerek seçim yaptıkları fotoğraf isim bilgilerini tarafınıza iletecekler. İster mail yoluyla isterseniz admin arayüzünden gelen bilgileri görebilirsiniz.
  image Watermark özelliği sayesinde fotoğraflarınız tamamiyle koruma altında olacaktır.
  image Kolay kullanıma sahiptir.Size zaman ve müşterilerinize de ev ortamında rahat bir şekilde fotoğraf seçme imkanı tanıyacaktır.