Yeni Nesil Muhasebe Sistemi ile Farkı Yaşayın !

Yeni nesil muhasebe sistemlerimiz sayesinde artık tüm işlemler çok pratik ! Cari Hesaplarınızın borç alacak takipleri, Stoklarınızın kontrolü, Fatura kesme yazdırma işlemleri, barkod okutarak perakende satış yapma imkanı, personel maaş ve ödeme takibi, tamir bakım işi yapan işletmeler için teknik servis ve seri no takibi, Üretim yapan isletmeler için reçete oluşturma ve üretim planlama, çek senet programı ile taksitli satış yapma, sipariş alma/verme ve teklif oluşturma gibi birçok işlemi yeni nesil muhasebe sistemimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni nesil muhasebe sistemimiz kolay bir arayüze sahip olduğu için pratik kullanım sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra E-arşiv, E-Fatura, E-İrsaliye, Depolama gibi sistemlerle entegreli olarak çalışan yeni nesil muhasebe sistemimiz sayesinde faturalarınızı otomatik olarak oluşturabileceksiniz.

Yeni nesil muhasebe sistemi E – Ticaret konusunda da sizlere kolaylık sağlamakta. E- Ticaret siteniz ve tüm pazaryerleri ile entegreli olarak çalışmaktadır. Cari kayıtlarını otomatik olarak oluşturur ve fatura işlemleri tamamiyle sistem üzerinden gerçekleşir. Eş zamanlı stok takip sistemi ile sistemden, pazaryerlerinden veya E-ticaret siteniz üzerinden yapılan satışları anında otomatik algılar. Bu sayede tüm stoklarınız anında güncellenir. Stok miktarları eş zamanlı olarak güncellendiği için stoğu bitmiş olan ürünleri satışını durdurur.

Ücretsiz Muhasebe Programı Alıyorum derken, Kandırılmayın! : Muhasebe programı arayışını bizde sonlandıran birçok müşterimizden şunu duyduk. Önceden başka bir program kurduk. Ücretsiz diye kullanmaya başladık. Verilerimizi girdikten sonra yok güncelleme ücreti, yok yıllık ücret, yok dönem aktarma ücreti şeklinde birçok ücret ödemek zorunda kaldık. Eğer işletmenizin zor durumda kalmasını istemiyorsanız Ücretsiz muhasebe programı veriyorum diyenlere itibar etmeyin. Ücretsiz diye başlayıp verilerinizi girdikten sonra ücret talep edilebilir, teknik destekte birçok sorunlar yaşayabilirsiniz. Sobe Medya’dan ihtiyacınız olan modülleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Yeni nesil muhasebe programımız hakkında fiyat bilgisi, demo talebi veya detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.