Sobe Medya

İletişim Bilgileri

Ömerli Mah. Kaynarca Cad. No: 259/AC Kdz. Ereğli/ZONGULDAK

0 (850) 308 30 96

info@sobemedya.com

Müşteri Paneli
Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

Size Özel E-Ticaret Danışmanınız
ile tüm süreçler kontrol altında!

E-ticaret yapan ancak uzman bir kadroya sahip olmayan KOBİ'lere tam kapsamlı bir ekip olarak dışardan destek vererek e-ticaret sitesi, yurtiçi ve yurtdışı pazaryerleri, dijital pazarlama ve reklam kanallarının kurulumunu ve düzenli yönetimini profesyonelce yaparak bu alandaki eksiklerini kapatıyoruz.

E-Ticaret, pazaryeri, sosyal medya, dijital pazarlama ve grafik tasarım alanlarının her biri ayrı uzmanlık gerektirir. Bu alanların her birinde uzman çalışanı maddi veya tecrübesizlik gibi nedenlerden dolayı istihdam edemiyorsanız dışarıdan profesyonel destek almanız gerekmektedir.

E-ticaret Danışmanlığı, dijital dünyanın dilini bilen ve kendi alanlarda uzman kadro ile web sitenizi farklı bir çok departmanda ele alarak maksimum performansa ulaştırmak için bilgi birikimini ve farklı sektörlerde edinilen tecrübelerini bir araya getirerek hizmet verir. E-Ticaret Danışmanlığı ile ihtiyacınız olan farklı alanlarda birçok hizmeti bir arada ve tek bir maliyet ile alabilirsiniz.

E-ticaret paneli ve e-ticaret sektörünün güncel dinamikleri hakkında sizlere detaylı bilgi aktarabilmek adına online olarak düzenlediğimiz eğitim ve webinarlara mekan bağımsız olarak katılabilir, sektöre dair bilgi birikiminizi artırabilirsiniz.

Paket Fiyatları

Paket Fiyatları Yıllık alımlarda 2 Ay Hediye!
Mini 12.900₺ 129.000₺

Yeni Başlayanlar İçin

Satın Al
Professional 18.900₺ 189.000₺

Büyümek İsteyenler İçin

Satın Al
Plus 24.900₺ 249.000₺

İleri Seviye İçin

Satın Al
Marka Danışmanlığı
Marka Stratejisi Oluşturma
Dijital Pazarlama Stratejisi Oluşturma
E-Ticaret Sitesi Yönetimi
Pazaryeri Mağaza Açılışı
Pazaryeri Mağaza Yönetimi1 Adet2 Adet3 Adet
Görsel Tasarım Desteği
Google Reklam Yönetimi
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Pazaryeri Kampanya YönetimiStandartGelişmişGelişmiş
Özel Kampanya YönetimiStandartGelişmişGelişmiş
Toplam Yönetilecek Bütçe (₺)40.000₺60.000₺120.000₺
Sosyal Medya Yönetimi(Aylık)12 Post / 12 Story / 4 Reels16 Post / 16 Story / 6 Reels24 Post / 24 Story / 8 Reels
SEO Çalışması
Google Analytics Kurulumu
Google TAG Manager Kurulumu
Google Search Console
Google Merchant Center
Facebook Pixel Kurulumu
Dönüşüm Kurulumları
Ürün Güncelleme(Aylık)(Stok, Özellik vs.)100 Adet150 Adet200 Adet
TV & Sinema Reklam Planlama
Outdoor Reklam Planlaması
E-Posta & SMS Marketing
Aylık Raporlama

Önemli Bilgilendirme!

Sıkça Sorulan Sorular

Danışmanlık Paketlerimiz hakkında merak ettiğiniz sorulardan
bazılarının cevaplarını sizler için yanıtladık!

E-ticaret danışmanlığı, işletmelere dijital ticaret stratejileri, online satış ve pazarlama konularında uzmanlık sağlayan bir hizmettir. İşletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur. E-ticaret danışmanlığı, işletmelerin dijital dünyada başarılı olmalarını sağlayacak stratejileri geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olur.

E-ticaret danışmanları, çeşitli konularda yardımcı olabilir. Bunlar arasında online satış stratejileri, müşteri deneyimi optimizasyonu, pazarlama ve reklam stratejileri, lojistik ve ödeme sistemleri entegrasyonu, web sitesi ve mobil uygulama geliştirme, veri analizi ve raporlama yer alabilir.

E-ticaret platformu seçimi, işletmenizin ihtiyaçlarına, büyüklüğüne ve ürün/hizmetlerine bağlıdır. Bunun için ister altyapımızı kullanabilirsiniz isterseniz varolan altyapınız üzerinden çalışma sağlayabiliriz. 

E-ticaret sitenizi optimize etmek için kullanıcı deneyimini iyileştirmek, hızlı yükleme süreleri sağlamak, mobil uyumluluğu artırmak, SEO stratejileri uygulamak ve güvenlik önlemlerini güçlendirmek önemlidir. E-ticaret danışmanı, sitenizi analiz ederek önerilerde bulunabilir.

E-ticaret sitenizi optimize etmek için kullanıcı deneyimini iyileştirmek, hızlı yükleme süreleri sağlamak, mobil uyumluluğu artırmak, SEO stratejileri uygulamak ve güvenlik önlemlerini güçlendirmek önemlidir. E-ticaret danışmanı, sitenizi analiz ederek önerilerde bulunabilir.

E-Ticaret Siteniz, Sosyal Medya Hesaplarınız ve Pazaryerleriniz için almış olduğunuz paketler dahilinde gerekli reklam ve kampanya çalışmaları sağlanır. 

E-Ticaret Siteniz, Sosyal Medya Hesaplarınız ve Pazaryerleriniz için almış olduğunuz paketler dahilinde gerekli reklam ve kampanya çalışmaları sağlanır. 

İşletmenize uygun olan e-ticaret danışmanlığı paketini aylık veya yıllık olarak online ödeme, banka havalesi/eft yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.  İade politikaları gereği 14 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz ancak yapılan işlemler veya hizmetler varsa bu ücretlendirmeler düşülerek gerekli iade sağlanmaktadır.

Sorularınız Mı Var?
Sizi Arayalım!